​Туреччина показала нові фото вбивць саудівського журналіста Джамала Хашогі (Кашікчи)

У розпорядженні агентства «Анадолу» виявилися нові фотографії 15 саудитів, які прибули до Туреччини з метою вбивства журналіста Джемаля Кашікчи (Хашогі). На фото зображені моменти прибуття групи в Стамбул і відвідування генконсульства і резиденції саудівського консула. Розслідуванням цього заздалегідь спланованого вбивства займається прокуратура Стамбула.


Представники МВС та Національної розвідувальної організації (MİT) Туреччини вивчили 3500 годин записів з 147 камер відеоспостереження у 80 різних точках Стамбула, повідомляє інформагентство «Анадолу».

У числі інших, вивчені записи з камер відеоспостереження в Міжнародному аеропорту Ататюрка в Стамбулі, а також в стамбульських районах Левент і Султанахмет.

За даними правоохоронних органів Туреччини, співробітники саудівської розвідки Мухаммед Саад Х. Альзахрані (30), генерал Мансур Отман М. Абу Хусейн (46) і полковник Наїф Хасан (32) прибули з Ер-Ріяда в Стамбул рейсом «Саудівських авіаліній» о 16: 30 першого жовтня.

Абдульазіз Мухаммед М. Алхавсаві (31), Халід Аедх Г. Алотаібі (30) і Саад Мешаль Альбостані (31) прибутку в Стамбул о 01:30 другого жовтня рейсом Turkish Airlines.

О 03:30 того ж дня на приватному літаку в турецький мегаполіс прибули підполковник Бадр Лафи М. Алотаібі (45), співробітники охорони саудівського короля Валед Абдулла М. Алшехрі (38), генерал Мустафа Мухаммед М. Алмадані (57), Фаад Шабібі А . Албалаві (33), генерал спецназу Махер Абдулазіз М. Мутреб (47), експерт у сфері безпеки, співробітник розвідки Таар Халеб Т. Алхарбі (39), експерт зі стратегічного планування Турки Мушарраф М. Алшехрі (36), судмедексперт підполковник Салах Мухаммед А. Тубаігі (47) і Саїф Саад Г. Алгахтані (45).

Посилаючись на записи з камер відеоспостереження, співробітники правоохоронних органів Туреччини негайно звернулися до саудівської сторони з вимогою проведення детального обшуку в будівлі генконсульства і в резиденції генконсула.

Однак в Ер-Ріяді вважали за краще максимально затягнути час для того, щоб два хіміка-токсиколога змогли знищити всі сліди злочину. Лише після цього саудівська сторона дозволила обшук будівель. При цьому саудівці не дозволили оглянути двір і колодязь на території дипмісії.

Відомий саудівський журналіст Джемаль Кашікчи, який активно співпрацював з Washington Post, був убитий другого жовтня в будівлі генконсульства Саудівської Аравії в Стамбулі.

Генпрокуратура Туреччини за підсумками розслідування дійшла висновку, що журналіст став жертвою спланованої вбивства. Кашікчи задушили відразу після того, як він увійшов в будівлю дипмісії.

Після вбивства тіло Кашікчи було розчленоване і знищено. Туреччина виступає за організацію в Стамбулі судового процесу у справі Кашікчи і закликала Ер-Ріяд видати осіб, причетних до вбивства журналіста.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ в запасі та військовий експерт Роман Світан у військовому зведенні на 7 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.