​Президент Туреччини Реджеп Ердоган підтримав Ніколаса Мадуро

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган висловив підтримку венесуельському колезі Ніколасу Мадуро на тлі визнання Вашингтоном спікера Національної асамблеї (парламенту) Венесуели Хуана Гуаідо «тимчасовим президентом» країни. Про це повідомив у своєму Твіттер прес-секретар глави турецької держави Ібрагім Калин, передає турецьке інформагентство «Анадолу».


«Наш президент зв'язався з главою Венесуели і сказав: Мій брат Мадуро! Тримайся міцно, ми поруч з тобою!» - написав Калин.

Прес-секретар підкреслив, що Туреччина та її президент і надалі демонструватимуть принципову позицію щодо будь-яких спроб насильницького захоплення влади шляхом державного перевороту.

Запис супроводжується хештегом #WeAreMADURO.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 7 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.