​Лідери G20 домовилися не давати політичний притулок обвинуваченим у корупційних злочинах

За підсумками саміту в Осаці лідери країн G20 прийняли декларацію, за якою зобов'язалися не надавати політичний притулок тим, хто ховається від звинуваченні у корупційних діях. Документ опублікований на сайті G20, повідомляє occrp.org.


Президенти країн домовилися так само чинити і з активами тих, хто ховається від корупційних звинувачень. Вони пообіцяли «більш тісно співпрацювати щодо повернення активів».

Так країни планують «подавати особистий приклад», ефективно здійснюючи норми антикорупційної конвенції ООН.

Лідери також домовилися, що в кожній країні G20 якомога швидше повинен вступити в силу закон, що передбачає криміналізацію підкупу іноземних громадян і чиновників.

Країни зійшлися на необхідності прагнути до вільної і чесної торгівлі, для чого, зокрема, потрібна реформа Світової організації торгівлі (СОТ).

Саміт G20 пройшов в Осаці 28-29 червня. В G20 входять США, Євросоюз, росія, Туреччина, Австралія, Аргентина, Бразилія, Великобританія, Німеччина, Індія, Індонезія, Італія, Канада, Китай, Мексика, Саудівська Аравія, Франція, Південна Корея, ПАР, Японія.

Фото occrp.org



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.