В Японії вшанували пам’ять жертв ядерної атаки на Хіросіму
- Подробиці
- Опубліковано 06.08.2019 18:44
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1187

Сьогодні – виповнюється 74-а річниця ядерної атаки США проти Японії. Японія вшанувала пам’ять жертв ядерного бомбардування Хіросіми. У пропам’ятних заходах взяв участь, серед інших, прем’єр-міністр Японії Сіндзо Абе, який закликав до повної ліквідації ядерної зброї. Цього року в урочистостях у Хіросімі взяли участь понад 50 тисяч осіб, повідомляє Польське радіо.
Як відомо, 6 серпня 1945 року американська авіація вперше в історії скинула ядерну бомбу на населене місто. Десятки тисяч осіб загинули тільки в результаті самого вибуху, а до кінця 1945 року від радіації і травм померло приблизно 140 тисяч осіб.
Хіросіма, 06.08.2019. Фото PAP/EPA
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
23.06.2026 09:47
Збито та подавлено 118 ворожих БпЛА23.06.2026 09:40
1390 кацапів подохло минулої доби на українській землі21.06.2026 08:38
Збито та подавлено 92 ворожих БпЛА21.06.2026 08:33
1290 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 21 червня


Коментарі