​Зважаючи на загрози росії, Литва відкидає ідею онлайн-голосування

Литовський уряд відкинув ідею запровадити онлайн-голосування на виборах через зростаючі загрози у кібербезпеці та втручання росії у вибори в інших країнах. У середу уряд Литви вирішив зняти ідею розробки системи онлайн-голосування та внесення змін до виборчих законів, щоб дозволити електронне голосування, повідомляє литовський сайт lrt.lt.


Ще в 2018 році Кабмін Литви схвалив законопроект, що прокладає шлях до розробки системи онлайн-голосування, і направив його на розгляд парламенту. Прихильники законопроекту заявили, що це сприятиме збільшенню явки виборців.

Міністр юстиції Литви Елвінас Янкевічус заявив у вівторок, що було досягнуто домовленості, що сейм не прийме законопроект. Кілька попередніх законопроектів про легалізацію онлайн-голосування також не вдалося прийняти литовському парламенту.

Фото LRT



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.