​Ім'я нового прем'єра Японії, спадкоємця чинного глави уряду Сіндзо Абе, можуть оголосити 17 вересня

Ім'я спадкоємця Сіндзо Абе на посаді прем'єр-міністра Японії можуть оголосити 17 вересня за підсумками позачергового засідання парламенту країни. Телеканал NHK повідомляє, що правління правлячої Ліберально-демократичної партії (ЛДП) Японії проведе 1 вересня засідання, на якому обговорить кандидатури на пост нового глави уряду. Остаточне рішення з даного питання буде прийнято партією в період з 13 по 15 вересня, після чого питання винесуть на обговорення парламенту, передає турецьке інформагентство «Анадолу».


За даними джерел у правлячій партії Японії, основна боротьба розгорнеться між главою Ради з політичних досліджень ЛДП, колишнім главою МЗС Кішидой Фуміо і колишнім генсеком партії, екс-міністром оборони Ішибою Шигеру.

При цьому агентство Кіодо не виключає, що претендувати на пост прем'єра може і генсек Кабміну Японії Суга Йошихіде.

Сіндзо Абе, який очолював японський уряд протягом 7 років і восьми місяців, оголосив минулого тижня про відставку через погіршення стану здоров'я.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан детально обговорив ситуацію довкола заяв щодо якнайскорішого завершення війни

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.