Через карантин Дісней звільняє 28 000 співробітників

Дісней звільняє 28 000 працівників у США, оскільки карантин і заборони - обмежили доступ громадян до курортних паркових зон. Скорочення відбудуться майже в усіх парках розваг. У компанії заявили, що 67% звільнених працівників будуть такими, що працюватимуть неповний робочий день.


У підрозділі парків та курортів Діснея працювало понад 100 000 американських працівників. Тематичні парки Діснея з початком введення карантину почали закриватись по всьому світі. Загалом подібний підхід до карантину завдав величезного удару по фінансам компанії та призвів до того, що прибуток впав на 91% вже протягом перших трьох місяців 2020 року.

Джош Д'Амаро, голова парку Діснея, заявив, що скорочення штату необхідне через «тривалий вплив» карантину на бізнес. «Це сталося через обмежену пропускну здатність, та вимоги до фізичного дистанціювання і постійну невизначеність щодо тривалості пандемії» - зазначив він.

«Яким би важким не було сьогодні це рішення, ми віримо, що кроки, які ми робимо, дозволять нам створити більш ефективну та дієву операцію, коли ми повернемося до нормального стану», - зазначив Д'Амаро в заяві



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

В ночь на сегодняшний день противник нанес авиационный удар по Украине с применением 3 крылатых ракет и одной противорадиолокационной ракеты

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.