​У Чилі відмовилися від «пиночетівскої» конституції і більшістю проголосували за зміни

Чилійці переважною більшістю проголосували на референдумі за нову редакцію конституції, прийнятої ще в роки диктатури генерала Августо Піночета. У виборчій комісії Чилі повідомили, що підрахували майже 99 відсотків голосів, 78,27 відсотків тих, хто проголосував? підтримали зміну конституції, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».


У Чилі зареєстровано понад 14 мільйонів виборців. Явка склала 50 відсотків.

Нова редакція Основного закону буде представлена на розгляд уряду, після чого документ винесуть на референдум.

У Чилі досі діє Конституція, прийнята в 1980 році під час правління Піночета (1973-1990).

Рішення про референдум було прийнято після місяця вуличних заворушень, які почалися в Сантьяго через підвищення плати за проїзд в метро в години пік.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні прокоментував ситуацію під Курськом, та не тільки

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.