​Російський спецназ спробував проникнути в сирійський Ідліб, мета - послабити оборону противників Асада

Російський спецназ не залишає спроб проникнення в тил збройної опозиції і угруповань, які виступають проти режиму Башара Асада. Чергова спроба атаки спецназу поблизу лінії зіткнення була зафіксована в ніч на 11 січня в південних районах Ідлібської зони деескалації, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу» з посиланням на командування опозиційної Сирійської національної армії.


Мета дій російського спецназу - послабити лінію оборони противників Башара Асада.

«Російські військові намагалися проникнути в район долини Габ в провінції Хама, у ході бою є втрати серед опозиційних сил. На першому етапі використовують ударні БПЛА і запальні бомби. Потім у хід вступають снайпери», - відзначили в командуванні сил опозиції.

У відповідь на дії російських військових сили СВА піддали артилерійському і ракетному обстрілу позиції прихильників Башара Асада в селищі Маарт Мукхас на півдні Ідлібу.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні прокоментував ситуацію під Курськом, та не тільки

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.