​В Індії у справі про теракти 2008 року до смертної кари засуджено 38 людей

В Індії у справі про липневий теракт 2008 року в штаті Гуджарат до смертної кари засуджено 38 людей. Жертвами серії вибухів у місті Ахмедабад на заході Індії стали 56 людей, понад 200 людей зазнали поранень, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».


Суддя визнав підсудних винними у навмисному заподіянні смерті, змові проти держави та незаконному зберіганні зброї. Ще 11 фігурантів досьє засуджено до довічного ув'язнення, а 28 осіб – звільнено через відсутність доказів.

Суд Індії вперше засуджує до страти таку велику кількість фігурантів по одному досьє. Для наведення чинності вирок має бути затверджений судом вищої інстанції.

У місті Ахмедабад, де напруженість між індусами та мусульманами сягає корінням у минуле, у 2002 році сталися великі заворушення, унаслідок яких загинуло понад 1000 людей, в основному мусульмани.

Нинішнього прем'єр-міністра Індії Нарендру Моді, який на той час був головою штату Гуджарат, звинуватили у потуранні насильству.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні прокоментував ситуацію під Курськом, та не тільки

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.