​Японія та США провели військові навчання після ракетних пусків КНДР

Японія та США провели навчання з бойовою авіацією у Японському морі (Східне море) після ракетних випробувань Північної Кореї. Як повідомили в Міноборони Японії, військові навчання пройшли у відповідь на 8 пусків Пхеньяном балістичних ракет малої дальності минулими вихідними. У навчаннях було задіяно чотири F-15 ВПС Японії (ASDF) з бази Тітосе і два F-16 ВПС США з бази Місава, передає турецьке інформагентство «Анадолу».


У повідомленні відомства наголошується, що навчання відображають прагнення Японії та США до тісної співпраці для зміцнення двостороннього союзу.

Військові навчання стали другими за рахунком навчаннями, організованими США та Японією за останні два тижні.

Дві країни провели аналогічні військові навчання 25 травня, коли Північна Корея здійснила запуск трьох балістичних ракет, включаючи міжконтинентальну.

Останні випробування Північна Корея провела 5 червня.

На початку 2022 року КНДР провела вже 17 випробувань гіперзвукових та балістичних ракет.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха: двумя баллистическими ракетами Искандер М 16 ударными беспилотниками типа «шахед»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.