​Парламент Литви схвалив вступ Швеції та Фінляндії до НАТО

Парламент Литви ратифікував протокол про вступ Швеції та Фінляндії до НАТО. Про це у своєму Twitter повідомив міністр національної оборони Литви Арвідас Анушаускас. «Парламент Литви схвалив щойно вступ шведів та фінів до НАТО», - написав він, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».


Фінляндія та Швеція 18 травня офіційно подали заявки на вступ до НАТО. Проте проти членства Швеції та Фінляндії виступила Туреччина.

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган заявив, що Анкара не може схвалити вступ цих країн до НАТО, оскільки вони потурають терористичним організаціям і раніше запроваджували рестрикції проти Туреччини.

Глава турецької держави також зазначив, що жодна з цих країн не має чіткої та недвозначної позиції щодо терористичних організацій.

28 червня на полях саміту НАТО було підписано тристоронній меморандум між Туреччиною, Фінляндією та Швецією, після чого офіційно було запущено процес вступу двох країн до НАТО.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

В ночь на сегодняшний день противник нанес авиационный удар по Украине с применением 3 крылатых ракет и одной противорадиолокационной ракеты

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.