​Ціна на нафту еталонної марки Brent впала нижче за позначку 100 доларів за барель

Нафта марки Brent у вівторок торгується на міжнародних ринках за 99,72 долара за барель. На останніх торгах у понеділок вартість бареля нафти цієї марки досягла 104,41 долара та завершила день на рівні 100,03 долара. Станом на 09:17 ранку 2 серпня ціна на еталонну марку нафти знизилася на 0,31 відсоток - до 99,72 долара за барель, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».


Вартість ф'ючерсів на нафту марки WTI становила 93,75 долара за барель.

На зниженні цін далися взнаки побоювання з приводу глобального попиту на нафту.

Оприлюднені напередодні у всьому світі дані Індексу менеджерів із закупівель обробної промисловості зміцнили очікування щодо рецесії.

У липні 2022 року індекс менеджерів із закупівель (PMI) у невиробничому секторі КНР опустився до найнижчого рівня останніх трьох місяців - 49 пунктів.

В Європі показник скоротився до 49,8 відсотка. У США Індекс Інституту менеджерів із постачання (ISM) виріс до 52,8 пункту, але це найнижчий показник з червня.

Водночас, ринки зосередилися на зустрічі країн ОПЕК+, яка відбудеться в середу, 3 серпня.

Очікування з приводу того, що група може ухвалити рішення про збільшення обсягів видобутку, також сприяють зниженню цін.

На зустрічі буде обговорено виробничу політику на вересень. Очікується, що група збереже виробництво на колишньому рівні або трохи збільшить його.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 16 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.