​у Сеулі загинуло більше сотні людей через тисняву під час святкування Хеллоуїна

Кількість загиблих під час тисняви в Сеулі з нагоди святкування Хеллоуїна зросла до 151, інформує в суботу агентство Yonhap. Також повідомляється, що постраждали 82 особи, з них 19 - з тяжкими пораненнями. Серед загиблих 97 жінок та 54 чоловіків, більшість із них віком близько 20 років, передає турецьке інформагентство «Анадолу».


Крім того, серед загиблих 19 іноземних громадян, зокрема - громадяни Китаю, Узбекистану та Норвегії. Влада Сеула повідомила також про зникнення безвісти 355 людей після інциденту.

Зазначається, що тиснява утворилася у вузькому провулку в районі Ітевон у центрі столиці.

До району, де стався інцидент, направили близько 140 машин швидкої допомоги та понад 800 медпрацівників.

Понад 100 тисяч людей у суботу зібралися в Ітевоні на щорічне святкування Хеллоуїна.

Влада побоюється можливим зростанням кількості загиблих.

Ведеться розслідування.

Президент Південної Кореї Юн Сок Йол оголосив у країні жалобу у зв'язку з трагічним інцидентом.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 16 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.