​Північна Корея увійшла до 2023 року з ракетного випробування

Пхеньян вранці в неділю, 1 січня, вкотре випробував балістичну ракету малої дальності, повідомляє південнокорейський Об'єднаний комітет начальників штабів. Приблизно о 02.50 за місцевим часом із району Ренсон було запущено балістичну ракету малої дальності, випливає з повідомлення. Ракета, запущена у напрямку Японського моря (Східне море), впала в море, пролетівши 400 кілометрів, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».


«Наші військові зберігають тверду готовність, засновану на їхній здатності дуже жорстко реагувати на провокації Північної Кореї», - зазначили в Генштабі ЗС Південної Кореї.

Міністр оборони Японії Хамада Ясуказу підтвердив, що ракета, яка піднялася на висоту близько 100 кілометрів, упала за межами виключної економічної зони Японії.

Японський уряд направив Північній Кореї дипломатичний протест через посольство Японії у Пекіні після ракетних випробувань.

Офіційне агентство Kyodo повідомило, що ракетні випробування з боку КНДР одразу на початку року стали несподіванкою.

У Командуванні США в Індо-Тихоокеанському регіоні акцентували увагу на «наслідках, що дестабілізують» військову програму Північної Кореї.

Японія та Південна Корея повідомляли про випробування балістичної ракети малої дальності з боку Північної Кореї та в останній день 2022 року.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 25 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.