​У Південній Кореї затримали тещу президента - вона заявила в суді про свою невинуватість і знепритомніла після відхилення апеляції

Правоохоронні органи Республіки Корея затримали тещу президента країни Юн Сок Йоля - Чхве Ін Сун - за підробку банківського документа про баланс на рахунку, повідомило агентство Yonhap. Суд відхилив її апеляцію на винесений 2021 року вирок про позбавлення волі строком на один рік. Тоді 76-річну Чхве Ин Сун не було заарештовано, передає турецьке інформагентство «Анадолу».

Жінка заявила в суді про свою невинуватість і знепритомніла після відхилення апеляції, зазначає агентство.

Чхве Ин Сун звинувачують у підробці довідки про внесення на рахунок 34,7 млрд вон (близько 27 млн доларів), які вона потім використала для покупки ділянок землі в місті Соннам на південь від Сеула в 2013 році.

Теща президента Республіки Корея раніше вже проходила у справі про шахрайство при отриманні у 2015 році допомоги з державного медичного страхування на суму близько 1,7 млн доларів після того, як вона відкрила установу для догляду за літніми людьми без необхідної для цього медичної ліцензії.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 17 листопада обговорив актуальні події на фронті :

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.