​США погодили продаж трьох систем HIMARS для України, перші HIMARS Україна отримала влітку 2022 року

Державний департамент США схвалив екстрений продаж реактивних артилерійських установок HIMARS приблизно на 30 мільйонів доларів. Про це повідомило Агентство зі співробітництва в галузі безпеки американського Міноборони.

Закупівлю цих трьох установок для України профінансує уряд Німеччини, повідомляє Польське радіо.

Держсекретар США Ентоні Блінкен надав детальне обґрунтування того, що «існує надзвичайна ситуація, яка вимагає негайного продажу уряду України цих оборонних товарів і послуг в інтересах національної безпеки Сполучених Штатів». Озброєння передадуть із запасів американської армії.

Нагадаємо, що перші HIMARS Україна отримала влітку 2022 року.

Напередодні США оголосили про виділення для України нового пакета військової допомоги на 400 мільйонів доларів. Також він містить боєприпаси для систем Patriot, NASAMS, HIMARS та артилерійські снаряди.

Фото pxhere.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 22 квітня обговорили наступні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.