​У Нігерії ліквідовано 32 нелегальних підприємства з переробки нафти

У Нігерії ліквідовано 32 підприємства, які використовуються для незаконної переробки сирої нафти. Про це повідомив представник нігерійської армії Данджума Джона Данджума. За його словами, армія провела операцію проти контрабандистів нафти в дельті Нігера, нафтовому регіоні країни, передає турецьке інформагентство Анадолу.

Під час операцій було знищено 32 підприємства, крім того, захоплено 25 невеликих суден і кілька нафтових танкерів.

Незаконне використання нафти в країні негативно впливає на економіку Нігерії.

Нігерійський сенатор Нед Нвоко заявив, що 2023 року втрати країни становили понад 3 млрд доларів через збільшення крадіжки нафти і нападів на трубопроводи в країні.

Виявлені запаси нафти Нігерії становлять приблизно 37 млрд барелів, тобто 3,1 відсотка світових запасів.

Нігерія, що входить до числа 15 найбільших країн світу з видобутку сирої нафти, є 8-ю країною з найбільшими запасами нафти у світі та посідає 6-те місце за обсягом експорту нафти.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 4 грудня обговорив останні новини довкола війни росії проти України

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.