​Перемовини щодо корейських танків для Польщі - на фінішній прямій, остаточна угода вже близька до укладення

Переговори щодо виконавчого контракту на постачання танків K2 для польської армії можуть бути завершені найближчим часом. У цьому запевнив президент Польщі Анджей Дуда. Цей контракт покликаний гарантувати польській оборонній промисловості велику частку у виробництві танків, тобто їх полонізацію, повідомляє Польське радіо.

Президент Анджей Дуда, який завершив свій візит до Південної Кореї, оцінив, що остаточна угода вже близька до укладення:

«На мою оцінку, це вже останні акорди. Усі головні аспекти вже узгодили. Ще тривають обумовлення місць, де виробництво має бути локалізовано. Це рішення має ухвалити уряд. Але вибрати є із чого».

Участь польської промисловості та трансфер технологій у виробництві танків К2 передбачено рамковою угодою, підписаною влітку 2022 року з південнокорейською компанією Hyundai Rotem. У рамках першого виконавчого контракту компанія вже постачає цю зброю для польської армії. Йдеться про 180 танків, з яких до Польщі уже доставили 70 машин.

Друга виконавча угода передбачає полонізацію танків, про це не можуть домовитись уже багато місяців.

Фото РАР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 4 грудня обговорив останні новини довкола війни росії проти України

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.