Україна напрацювала чотири судових позови проти Росії

pozovi ruse

 
Про це на «5 каналі» заявила перший заступник міністра юстиції України Наталія Севостьянова, передає Укрінформ.


«Україна напрацювала вже чотири позови проти Росії. Нагадаємо, Європейський суд всього знає 16 міждержавних позовів. Грузія подавала проти Росії три позови. Перший український позов вже містив згадки про Донбас», - каже Севостьянова.

За її словами, багато позовів виникло тому, що сам Євросуд вирішив перейти до розгляду першого позову проти РФ.

«Ми писали позов як хронологію війни, починаючи з 13 березня – і до вересня минулого року. Тоді Євросуд запропонував почати розгляд першої справи, а всі наступні звинувачення викладати в нових справах. Російська Федерація продовжила термін розгляду заяви по двох позовах, які ми надали РФ в березні. У вересні вони мають озвучити свою позицію», - твердить заступник очільника Мін'юсту.

Нагадаємо, Україна подала два позови проти Росії до Євросуду з прав людини. Перший позов стосується анексії Росією українського Криму, другий – відповідальності РФ перед Україною. Прем'єр Арсеній Яценюк каже, що Генеральна прокуратура України почала розслідування відносно української власності у Криму після анексії Криму Російською Федерацією.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 13 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.