Прокуратура вимагає звільнити приміщення столичних шкіл, в яких налагодили незаконну торгівлю

prokuratura obolon

 
Прокуратурою Голосіївського району Києва до Господарського суду заявлено 2 позови з вимогою звільнити приміщення двох освітніх закладів у центрі столиці, які орендатор використовував для здійснення торгівлі канцелярським дріб’язком.


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Голосіївського району міста Києва.

У 2012 році Голосіївська РДА надала приватному підприємцю в оренду строком на 3 роки нежитлове майно спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземних мов №130 та гімназії № 59.

У ході прокурорської перевірки встановлено, що всупереч вимогам чинного законодавства підприємець облаштував дані шкільні приміщення під торгові точки з продажу канцтоварів, а також відео- та аудіопродукції.

Зважаючи на те, що законом заборонено використовувати об’єкти освіти для діяльності, не пов’язаної з навчальним процесом, прокуратура Голосіївського району звернулася до суду з вимогою визнати недійсними договори оренди та зобов’язати підприємця звільнити зайняту територію.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.