У столиці спіймали на «гарячому» злодія, який обкрадав банкомати

nakladka

 
У Києві правоохоронці затримали 38-річного кримчанина, який за допомогою шахрайської операції намагався викрасти кошти з банківського терміналу. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.


Як з’ясувалося, зловмисник прилаштував на отвір для видачі готівки у банкоматі непомітну для користувача пластикову накладку. Під час трансакції накладка блокує видачу банкнотів, однак для користувача все виглядає так, ніби в банкоматі просто закінчилися гроші.

Крадія було затримано на «гарячому» під час спроби вилучити з-під накладки готівкові кошти, залишені клієнтом.

Наразі зловмиснику повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 та ч. 2 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України та обрано запобіжний захід у вигляді арешту.

Вживаються всі необхідні заходи щодо встановлення інших епізодів злочинної діяльності крадія.

Досудове розслідування триває.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 7 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.