На Київщині судитимуть фельдшера, з вини якої померла людина

prokuratura new

 
У січні поточного року мешканка Тетіївського району Київської області тричі викликала невідкладну медичну допомогу за місцем свого мешкання, при цьому громадянка просила її госпіталізувати до лікарні, на що фельдшер невідкладної медичної допомоги їй необґрунтовано відмовила та порадила звернутись до лікаря-терапевта.


Як повідомили «Конфліктам і законам» у прес-службі прокуратури Київської області, смерть жінки наступила у день виклику невідкладної медичної допомоги, внаслідок недбалого ставлення до своїх обов’язків фельдшером невідкладної медичної допомоги, яка виставила невірній діагноз та не вжила необхідних заходів до госпіталізації хворої до лікувального закладу.

Дії обвинуваченої кваліфіковано за ч. 1 ст. 140 КК України (неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків внаслідок несумлінного до них ставлення, у зв’язку з чим хворому спричинено тяжкі наслідки).

Обвинувальний акт направлено до Тетіївського районного суду Київської області для розгляду по суті.

Санкцією інкримінованої статті передбачено покарання у вигляді позбавлення волі до 3 років.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.