​У Деснянському районі затримали крадія автомобіля

Свідком незаконних дій зловмисника, який намагався заволодіти «Ланосом», стали патрульні поліцейські. Чоловіка затримали та доставили в управління поліції.


Як повідомляє прес-служба Нацполіції Києва, подія сталася близько 5-ї години ранку біля будинку на вулиці Сабурова. Увагу автопатруля привернув невідомий, який довго вовтузився біля «ДЕУ-Ланоса». Потім він відкрив дверцята і намагався завести мотор. Коли автівка рушила, поліцейські перегородили їй шлях і зупинили водія.

При перевірці з’ясувалося, що за кермом сидів не власник, а 33-річний безробітній місцевий мешканець, який намагався викрасти авто. У порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України чоловіка затримали та доставили в управління поліції.

За даним фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за ст. 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України. Автівку повернули законному власникові, який дізнався про подію від поліцейських. Зловмиснику загрожує тюремний строк.

Фото прес-служби Нацполіції Києва



Коментарі

  +0 #1 Вася 3 нояб. 2016 г., 12:03:13
А кто возьмет на работу бывшего сидельца ?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.