​Кіберполіцейські Києва викрили шахрайську схему фінансових опціонів

Фігуранти створили власний веб-сайт, на якому імітували проведення торгів, які насправді не відбувалися. Після привласнювали гроші вкладників. Крім цього, для більшого залучення клієнтів розмістили два call-центри у столиці, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.


Кіберполіція встановила, що компанія позиціонувала себе як платформа, яка надає послуги з торгівлі акціями міжнародних компаній. Також для більшого заохочення новачків надавали навчальний матеріал. Для переконливості інвесторів на веб-сайті розмістили приклади фіктивних торгів на світових фінансових ринках.

Шахрайська схема виглядала так: вкладники створювали акаунти на вебплатформі та поповнювали депозити. Після цього їхні гроші перераховувалися на криптогаманці компанії.

Крім цього, фігуранти розмістили два call-центри у Києві, зі штатною чисельністю близько 40 осіб. Ці працівники агітували громадян вкладати грошові кошти.

Правоохоронці провели обшук за місцем розташування офісу. За результатами вилучено комп’ютерну техніку, мобільні телефони, накопичувачі інформації.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо оголошення фігурантам про підозру. Їм загрожує до 12-ти років ув’язнення з конфіскацією майна. Досудове розслідування триває та встановлюються завдані громадянам збитки.

Фото прес-служби Нацполіції Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.