​Оперативники затримали наріка, який пограбував жінку у Подільському районі столиці

До поліції Києва надійшло повідомлення від 53-річної місцевої мешканки про те, що її пограбували на вулиці Осиповського. Заявниця розповіла, що саме верталась до будинку, як її наздогнав невідомий та зірвав з шиї золотий ланцюжок з кулоном. На пошуки зловмисника одразу були скеровані співробітники кримінальної поліції, повідомляє пресслужба Нацполіції Києва.

Під час відпрацювання району поліцейські встановили, що до скоєння злочину причетний 30-річний наркозалежний місцевий мешканець, який неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжки. Викрадені прикраси чоловік здав до ломбарду, звідки їх вилучили правоохоронці у якості речових доказів.

Слідчі затримали фігуранта в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та готують йому повідомлення про підозру за ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу України – грабіж, вчинений в умовах воєнного стану. Фігуранту загрожує від семи до десяти років позбавлення волі.

Фото kyiv.npu.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 5 травня обговорили наступні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.