За ложный донос суд впаял россиянину 300 часов исправительных работ

donos

 
В Оренбургской области вынесен приговор местному жителю, обратившемуся в правоохранительные органы с ложным доносом об угоне его автомобиля, сообщила пресс-служба региональной прокуратуры.

Оренбургский районный суд признал 25-летнего жителя Оренбургского района Андрея Ожерельева виновным в заведомо ложном доносе (ч. 1 ст. 306 УК РФ).


Следствие и суд установили, что Ожерельев, решив незаконно получить страховую выплату, сообщил в правоохранительные органы об угоне его автомобиля и просил привлечь к уголовной ответственности неизвестных ему лиц. При написании заявления гражданин был предупрежден об уголовной ответственности за заведомо ложный донос.

Проверка по данному заявлению его доводы не подтвердила. "Впоследствии он признался в умышленном введении органов правопорядка в заблуждение и ходатайствовал о рассмотрении уголовного дела в порядке особого уголовного судопроизводства", — говорится в сообщении.

Суд приговорил его к 300-м часам обязательных работ, которые будут определены ему уголовно-исполнительной инспекцией по месту жительства, сообщает pravo.ru.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Розповідь про воєнкома, який не займається бусифікацією, який шкодує людей, який публічно заявив, що свого сина в армію не пустить

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.