В США поправку к налоговому кодексу признали провокацией против Кличко

melia thomas

 
Заместитель руководителя Бюро по вопросам демократии, прав человека и труда Государственного департамента США Томас Мелиа (Thomas O. Melia) считает, что принятие закона «О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины относительно учета и регистрации налогоплательщиков» может бросить тень на ход президентской избирательной кампании в Украине.


«Это может омрачить процесс выборов. Если выбросят определенных кандидатов из выборов, будет жаль», - сказал он в интервью «5 каналу», сообщают «Конфликты и законы».

Как известно, в принятом в четверг законе о внесении изменений в Налоговый кодекс Украины относительно учета и регистрации налогоплательщиков была поддержана поправка, согласно которой «в случае, если лицо имеет право постоянного проживания на территории иностранного государства, она (личность ) считается не проживающей в Украине».

В «УДАР» принятие этого закона назвали провокацией против лидера фракции Виталия Кличко.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.