​США закликають Україну створювати антикорупційний суд на основі вимог МВФ

США закликають уряд України запровадити глибокі, всеохопні та вчасні реформи, які віддзеркалюють вимоги українців під час Революції гідності: покінчити із системною корупцією, швидке економічне зростання та європейське майбутнє для всіх українців. Про це йдеться у заяві речниці Державного департаменту США Гедер Науерт, яку отримав кореспондент «Голосу Америки» Стів Герман.


«Запровадження справді незалежного антикорупційного суду це найбільш важливий, негайний крок, який може зробити уряд України для того, щоб задовольнити ці вимоги та скоротити корупцію, яка продовжує загрожувати національній безпеці України, її добробуту та економічному розвитку», - йдеться у заяві.

Заява відзначає, що США цілковито підтримують МВФ, який ухвалить рішення щодо того, чи новий закон про створення суду відповідає зобов’язання України у відповідності до програми МВФ.

«Ми погоджуємося з МВФ, що будь-яке законодавство про створення антикорупційного суду має відводити центральну роль Раді міжнародних експертів, щоб гарантувати відбір кваліфікованих суддів», - йдеться у заяві.

«США хочуть чітко заявити, що законодавство про створення суду має задовольняти МВФ, який надає важливу фінансову допомогу уряду України. Тому ми закликаємо уряд України обговорити законодавчі пропозиції напряму із МВФ та ухвалити закон, який відповідатиме вимогам МВФ. Антикорупційний суд має виконати важливу роботу на благо народу України», - говориться у заяві.

Раніше прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що складе з себе повноваження голови уряду, якщо у найближчий час не буде ухвалений закон про створення антикорупційного суду.

Гедер Науерт. Фото US Department of State



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 27 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.