​Джон Маккейн служив своїй країні і сподівався, що люди додадуть: «з честю»

Сенатор Джон Маккейн, бойовий льотчик, учасник війни у В'єтнамі, яскравий політик, кандидат в президенти США на виборах 2008 року від Республіканської партії, помер на 82-му році життя в суботу в своєму будинку в штаті Арізона о 4 годині 28 хвилин дня за місцевим часу.


Про це офіційно повідомив офіс сенатора Маккейна, передає «Голос Америки».

Джон Маккейн страждав від агресивної форми раку головного мозку. Інформація про те, що у нього діагностували рак, з'явилася в американській пресі ще влітку 2017 року. Деякий час після цього Джон Маккейн ще продовжував вести активну політичну роботу в сенатському комітеті у справах збройних сил.

Політик Джон Маккейн ріс в сім'ї потомствених військових, його дід і батько були адміралами військового флоту. Маккейн брав участь у В'єтнамськый війні в якості пілота винищувача. Його літак був збитий, після чого він п'ять років провів у полоні, де піддавався тортурам.

Коли йому поставили запитання, як він хоче, щоб його запам'ятали, сенатор Маккейн відповів: «Я служив моїй країні», додавши, що він сподівається, що люди додадуть - «з честю».

Джон Маккейн. Фото Reeuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.