​Партія президента Туреччини Реджепа Ердогана програла місцеві вибори в Анкарі

Партія президента Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана (АКР) зазнала значних втрат на місцевих виборах, що відбулись цієї неділі в Туреччині. Про це свідчать неофіційні результати виборів. Партія втратила контроль над столицею Туреччини – Анкарою. У Стамбулі вибори дуже конкурентні і на цьому етапі обидві партії заявляють про перемогу, повідомляє «Голос Америки».


АКР, як видається, платить високу ціну за економічний спад і зростання інфляції в Туреччині. Минулого року валютна криза спричинила до економічного спаду. Інфляція досягла 20%, збільшивши витрати на проживання.

Втрата АКР контролю в Анкарі на користь світської Народної республіканської партії (СНР) припинила 25-річний період домінування проісламської партії в столиці і викликала шок на решті території країни, пише The Guardian.

Місцеві вибори могли бути рутинними, але перетворились на референдум стосовно більше півтора роки влади Ердогана після того, як розвинулись економічні проблеми, зазначає видання.

Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 23 січня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.