​Макрон закликав путіна відвести озброєння від ЗАЕС і також пообіцяв поговорити з керівником МАГАТЕ та Зеленським на тему ядерної безпеки

Президент рф путін та президент Франції Еммануель Макрон мали «детальний та відвертий обмін думками» у телефонній розмові у неділю, повідомляє агентство новин Bloomberg. Серед іншого, вони обговорили питання безпеки на Запорізькій ядерній станції, передає «Голос Америки».


путін, відповідно до повідомлень кремля, звинуватив Україну в обстрілах електростанції та попередив про катастрофічні наслідки.

Макрон, згідно з Блумберг, «наполягав на необхідності забезпечити безпеку» на станції. Він сказав путіну, що російські війська повинні відвести озброєння від об’єкту та слідувати рекомендаціям МАГАТЕ. Макрон також пообіцяв знову поговорити з путіним на цю тему, як і з керівником МАГАТЕ та президентом України.

Макрон також закликав путіна дотримуватися домовленостей між москвою та Києвом щодо експорту українського зерна, укладених за посередництва ООН і Туреччини в липні.

Востаннє Макрон говорив з путіним у серпні.

Еммануель Макрон. Фото Reuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан поділився думкою, як Дональд Трамп може повпливати на кінець війни в Україні

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.