​Пентагон працює з партнерами та союзниками з усього світу, щоб посилити протиповітряну оборону України

США продовжують співпрацювати з партнерами та союзниками, щоб посилити протиповітряну оборону України. Сабріна Сінг, заступниця речника Петагону, на питання журналістів, чому Україна досі не отримала протиповітряної оборони, яку обіцяли США, сказала:


«Це зусилля, в яких беруть участь не лише США. Ми маємо партнерство із союзниками та партнерами із понад 50-ти країн світу, які входять до Контактної групи із оборони України і які допомагають озброїти і отримати системи, яких Україна потребує на полі бою. Постачання Німеччиною систем IRIS-T є дуже важливим, це сталося завдяки обговоренню в цій контактній групі. Іспанія оголосила, що надасть системи ППО Hawk, щоб посилити протиповітряну оборону України. Норвегія, Німеччина та Данія інвестували у виробництво гаубиць. Ми працюємо з нашими партнерами та союзниками з усього світу, щоб надати Україні боєприпаси», - повідомляє «Голос Америки».

Заступниця речника Петагону наголосила, що з тією зброєю, яку США вже виділили Україні, ЗСУ домоглися значних успіхів: «Ми розуміємо, у них є запити. Але з тим, що ми вже їм надали, ми бачимо, що вони вже досягли значних успіхів в Україні. Тому ми переконані, те, що ми надаємо, допомагає їм змінити динаміку на полі бою».

Коментуючи розмову глави Пентагону Ллойда Остіна з міністром оборони росії Шойгу, Сабріна Сінг зазначила: «Ми вітаємо підтримання відкритих ліній комунікації. Тут добре мати діалог».

Вона також додала, що США, як і раніше, не бачать змін у ядерній позиції росії.

У п’ятницю, 21 жовтня, міністр оборони США Ллойд Остін провів телефонні розмови із міністрами оборони України та росії Олексієм Рєзніковим та Сергієм Шойгу. З російським колегою це була перша розмова за останні понад 4 місяці.

Німецькі системи протиповітряної оборони IRIS-T. Фото Reuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан поділився думкою, як Дональд Трамп може повпливати на кінець війни в Україні

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.