​Джо Байден та прем’єр-міністерка Італії Джорджа Мелоні у Білому домі обговорили допомогу Україні

Президент США Джо Байден та прем’єр-міністерка Італії Джорджа Мелоні під час зустрічі у Вашингтоні 1 березня обговорили питання допомоги Україні у боротьбі проти російської агресії. На початку зустрічі у Білому домі Байден подякував Італії за «непохитну підтримку» України та лідерству в G7 цього року, наголосивши при цьому, що Італія та США разом стоять із Україною, повідомляє Голос Америки.

«Тому я закликаю Палату представників ухвалити закон, який дозволить нам на двопартійній основі продовжувати підтримувати Україну зараз. Нам потрібен безпековий законопроєкт про національну безпеку зараз. Законопроєкт включає фінансування України, щоб ми могли втримати путіна від натиску та просування в Україні», - сказав Джо Байден.

Джорджа Мелоні висловила сподівання на зустріч із Джо Байденом на саміті «Групи семи», який відбудеться із 13 по 15 червня в регіоні Апулія на півдні Італії, головним питанням якого стане війна в Україні.

«Працюючи над предметним та змістовним самітом «Групи семи», ми маємо намір, передусім, підтвердити заснований на правилах міжнародний порядок, що захищає свободу і створює мир для України», - заявила Мелоні.

Також, за словами лідерів, на порядку денному їхньої зустрічі важливим питанням є війна Ізраїлю проти сил ХАМАСу та допомога населенню смуги Газа.

«Криза на Близькому Сході викликає велике занепокоєння. Нам необхідно скоординувати свої дії, щоб уникнути ескалації. І щодо цього ми повністю підтримуємо посередницькі зусилля США», - сказала Мелоні.

Радник Білого дому з питань комунікацій у сфері національної безпеки Джон Кірбі 1 березня заявив, що президент Байден «із нетерпінням чекав на можливість узгодити з прем’єр-міністеркою Мелоні спільні пріоритети для саміту G7 та саміту лідерів НАТО, які відбудуться цього літа».

«Лідери підкреслять свою прихильність продовженню підтримки України у час, коли вона протистоїть російській агресії. Президент, звичайно, збільшить зусилля, які ми докладаємо, щоб наше додаткове фінансування було схвалено Конгресом. Президент цінує лідерство прем'єр-міністерки Мелоні в усіх цих питаннях», - сказав Кірбі.

Минулого тижня Джорджа Мелоні відвідала Київ, де підписала угоду про співпрацю Італії з Україною в галузі безпеки, подібно до угод, які Київ підписав з Британією, Німеччиною, Францією і Данією.

Італійський уряд цього року головує у «Групі семи» і в червні прийматиме саміт лідерів Британії, Канади, Німеччини, США, Італії, Франції, Японії та чільних посадовців Європейського Союзу.

Джорджа Мелоні очолює крайньоправу італійську партію, що прийшла до влади після Другої Світової війни, і деякі коментатори мали побоювання щодо її ролі в ЄС і в трансатлантичних відносинах. Але Мелоні підтвердила свою репутацію прихильниці міцних трансатлантичних зв’язків і засадничих європейських принципів.

У суботу Джорджу Мелоні очікують в Канаді для переговорів з прем'єр-міністром Джастіном Трюдо.

Джорджа Мелоні та Джо Байден. Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.