​Неспроможність критикувати військових противників - ознака глибокої моральної та професійної кризи

Те, що МЗС України не відреагувало протестами та заявами на брутальне придушення демократії в росії та Білорусі, є найкращим свідченням відсутності ціннісного компоненту зовнішньої політики України. Ну, і доказом відсутності таких цінностей у політичних керівників держави.


Але неспроможність критикувати військових противників є ще й ознакою глибокої моральної та професійної кризи.

А ще, цілком може бути, українське дипвідомство просто виявляє корпоративну солідарність з українською владою, яка не може засуджувати розгони демонстрацій в росії і Білорусі, бо боїться таких самих демонстрацій в Україні.

Сказати, що огидно і соромно - нічого не сказати.

Такий же сором за свою країну я відчував в день, коли янукович перехотів підписувати Угоду про асоціацію з ЄС.

Bohdan Yaremenko, facebook.com

День Волі у Мінську: серед затриманих жінки і старі. Фото bbc.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.