​Журналіст The Washington Times: Українські політики виконують роботу путіна замість нього

Політична система України розвалюється, оскільки корупційні сили досі мають занадто значний вплив у високих кабінетах, а реформатори, які прийшли в уряд, змушені йти у відставку. Про це у своїй статті на сторінках The Washington Times пише американський журналіст Тодд Вуд, повідомляє 24 канал.


«москва робить все, щоб дестабілізувати Київ після Майдану, в спробі перешкодити Україні розвиватися в політичному і економічному плані і змусити її заплатити непомірну ціну за її бажання. москва змусила своїх провокаторів на території України активізуватися і чинити тиск на уряд, а російські ЗМІ представили внутрішньополітичну боротьбу в Україні як зіткнення між нацистами і корумпованими чиновниками, які ніколи не звертали уваги на потреби українського народу», - зазначає журналіст.

За його словами, Захід, в тому числі МВФ, намагається допомогти Україні, «надаючи багатомільярдні кредити і навіть нелетальну зброю, яку використовують на Донбасі».

«Здебільшого, за винятком втрати Кримського півострова, анексованого росією в 2014 році, Україна наполегливо йшла до своєї мрії і давала відсіч російському ведмедю. Україна досягла прогресу в деяких сферах, провівши реформи органів правопорядку та створивши нові антикорупційні інстанції. Проте, цей прогрес виявився занадто повільним і незначним», - додав Вуд.

За його словами, політична система України розвалюється, «оскільки корупційні сили досі мають занадто значний вплив на важелі політичної влади», а налаштовані на реформи політики подають у відставку, оскільки старі брудні схеми заробляння грошей досі функціонують. Навіть МВФ втрачає терпіння, а його глава Крістін Лагард заявляє, що не бачить можливості продовжувати надавати фінансову допомогу Україні, якщо та не досягне значних успіхів у боротьбі з корупцією.

«Прем'єр-міністр країни Арсеній Яценюк, який пережив вотум недовіри і проігнорував заклик президента Петра Порошенка піти у відставку, зараз зайнятий спробами залучити нові фракції в свою коаліцію і уникнути дострокових виборів. Тим часом, українська валюта знецінюється, а інфляція росте, ставлячи під загрозу можливість відновлення економіки після її різкого скорочення в 2015 році», - пише американський журналіст.

На думку Вуда, найбільше від цієї ситуації виграє російський президент володимир путін.

«Йому (путіну – ред.) більше не доведеться накликати на себе критику Заходу і миритися з новими санкціями, чинячи тиск на українську владу і провокуючи напруженість на сході країни. Однак він, найімовірніше, продовжить підтримувати конфлікт в Донбасі», - підкреслив Вуд.

Тодд Вуд. Фото vidia.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.