​У нас зараз є історичний шанс позбутися наших вічних внутрішніх ворогів

Алгоритм, котрий був застосований до Медведчука з метою зменшити його вплив в Україні, слід зробити універсальним і розповсюдити на Ахметова, Коломойського, Фірташа, Тігіпка та інших.


Саме ці прізвища є глибинною владою в Україні, саме вони правлять нами, незважаючи на те, що міняються президенти, парламенти і уряди, міняються шляхом поміркованих революцій чи радикальних виборів.

Без усіляких жартів, після питання війни з росією я вважаю найголовнішим ініціативу Зеленського врегулювати статус олігархів. Тут інтереси президента і народу, що його обрав, чудесним і унікальним способом співпадають – і я сподіваюся, що Зеленському вистачить наївності і недосвідченості, щоб таки зробити цей крок.

Кажуть, олігархи потужні, і цей крок може стати фатальним. Але навіть у такому разі нам, простим українцям, немає чого втрачати – ну, програємо з Зеленським, виграємо з ким-небудь наступним. Головне – тримати питання на слуху, головне – не забувати, що олігархи мусять повернути все вкрадене у нас у 90-х і на початку 2000-х. Рано чи пізно мають повернути, рано чи пізно мають відповісти, так само, як рано чи пізно має москва повернути нам Крим і Донбас. Це питання нашої національної гідності. Це злочини проти нашої національної генетики, котрим немає строку давності.

Ці питання діалектично єдині. Бо олігархи і є росія. Медведчук не більше залежний від Путіна, ніж залежний Ахметов. Приміром, Ахметова контролюють через Керченську протоку, через яку іде його експорт. Коломойський не менш залежний від кремля, ніж Фірташ, бо проти обох – розслідування правоохоронних органів США.

Тому уся ця компанія – Медведчук, Ахметов, Коломойський, Фірташ – є колективом лобістів кремля, і якщо хтось сумнівається, то достатньо взяти в руки пульт телевізора і стане зрозуміло: ми ніколи не переможемо росію з таким телебаченням, ми ніколи не створимо ні незалежного від росії суспільства, ні економіки, котра здатна забезпечити нам матеріальну основу перемоги над кремлем.

Тому у майбутньому законі про статус великого бізнесу слід передбачити повну заборону особам, котрі володіють більше, ніж 1% ВВП в Україні, або економічно залежним від таких, мати у своїй власності ЗМІ або яким-небудь іншим чином на ці ЗМІ впливати.

Так само будь-кому, крім державного бізнесу, слід радикально обмежити право вести економічну співпрацю з агентами країни-агресора.

***

Повторюся, у нас зараз є історичний шанс позбутися вічних наших внутрішніх ворогів. І наскільки з нами Зеленський у цій справі, буде видно по певних сигналах. Я таким сигналом вважаю штрафи на структури Коломойського і Ахметова.

Це штраф у 4,7 млрд грн, накладений на АЗС групи «Приват» Ігоря Коломойського – якщо його у суді скасують, то можна вважати, що Коломойський переміг, а Президент програв і здався.

І це штраф, поки що смішний, у 1.7 млн на ДТЕК Ахметова – якщо такі штрафи не продовжаться, то можна вважати, що Коломойський переміг, а Президент програв і здався.

Сподіваюся на краще.

Ihor Lutsenko, facebook.com

Фото зі сторінки ФБ Ihor Lutsenko



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.