В ближайшие 10 лет озоновый слой может восстановиться

От исследователей поступает информация о том, что над Антарктидой, в районе Южного полюса, налаживается состояние озонового слоя. Процесс его разрушения замедляется, и ранее обнаруженная озоновая дыра может исчезнуть.

Впервые озоновая дыра над Антарктидой была обнаружена в 1985 году. Исследователи склонны были связать ее появление с хлорфторуглеродами (ХФУ). Это небезопасное для нашего озонового слоя вещество производится в Северном полушарии, но волей воздушных потоков свой разрушительный эффект оно производит в Южном, в районе Южного полюса.

Здесь атомы хлора реагируют с частицами озона и защищающий нашу планету от вредного ультрафиолетового излучения слой начинает разрушаться. В 1989 году вступил в силу Монреальский протокол, запрещающий ХФУ. Согласно новым данным, собранным сейчас в районе образовавшейся в 1985 году озоновой дыры, она сможет затянуться примерно на 10 лет раньше, чем тогда предполагали ученые, сообщают internovosti.ru.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 24 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.