​Після оголошення про розлучення Мелінда Гейтс отримала понад 3 мільярди доларів

Після того, як подружжя Гейтсів на початку травня оголосили про розлучення, Мелінда Гейтс отримала акції на суму понад 3 мільярди доларів. Про це повідомляє видання Bloomberg.


Інвестиційна компанія Білла Гейтса Cascade Investment перевела акції на рахунок компанії-виробника сільськогосподарської техніки Мелінди Гейтс Deere & Co, після чого загальна сума, яку Мелінда отримала після оголошення розлучення, перевищила 3 мільярди доларів, пише «Голос Америки».

Статки подружжя становлять близька 145 мільярдів доларів, відповідно до Індекса Мільярдерів видання Bloomberg. Подружжя також є одним з найбільших землевласників у країні.

Раніше, у 2019 році, внаслідок розлучення колишня дружина засновника компанії Amazon Джеффа Безоса Маккензі Скотт отримала 16% акцій компанії, які належать Безосу. Спеціалісти кажуть, що Гейтсам буде важче ділити гроші, оскільки вони інвестовані у різні компанії та проекти.

Фото AP



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 4 грудня обговорив останні новини довкола війни росії проти України

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.