Прокуратура вимагає скасувати продаж через аукціон будівлі головного корпусу київського іподрому

prok kiev new

 
Столична прокуратура продовжує відстоювати інтереси територіальної громади щодо повернення у комунальну власність незаконно відчуженого майна. Так, прокуратурою до Господарського суду м. Києва пред’явлено позов про визнання недійсним договору купівлі-продажу будівлі головного корпусу літ. Ж по проспекту Академіка Глушкова,10 у м. Києві загальною площею понад 2,5 тис. м² (територія київського іподрому).


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.

Установлено, що аукціон з продажу цього майна, проведений у 2010 році Головним управлінням комунальної власності м. Києва, відбувся із порушенням вимог законодавства. Підготовку об’єкту до приватизації розпочато з порушенням встановлених законом строків, без офіційного визначення інформаційних друкованих видань, у яких публікують інформацію щодо продажу комунального майна.

Крім того, з’ясувалося, що аукціон фактично не проводився, оскільки будівлю корпусу було продано за початковою ціною і жодний з покупців не запропонував вищої ціни. Відтак, в порушення вимог законодавства за результатами аукціону власником даного майна стала приватна фірма.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.