Прокуратура вимагає скасувати продаж через аукціон будівлі головного корпусу київського іподрому

prok kiev new

 
Столична прокуратура продовжує відстоювати інтереси територіальної громади щодо повернення у комунальну власність незаконно відчуженого майна. Так, прокуратурою до Господарського суду м. Києва пред’явлено позов про визнання недійсним договору купівлі-продажу будівлі головного корпусу літ. Ж по проспекту Академіка Глушкова,10 у м. Києві загальною площею понад 2,5 тис. м² (територія київського іподрому).


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.

Установлено, що аукціон з продажу цього майна, проведений у 2010 році Головним управлінням комунальної власності м. Києва, відбувся із порушенням вимог законодавства. Підготовку об’єкту до приватизації розпочато з порушенням встановлених законом строків, без офіційного визначення інформаційних друкованих видань, у яких публікують інформацію щодо продажу комунального майна.

Крім того, з’ясувалося, що аукціон фактично не проводився, оскільки будівлю корпусу було продано за початковою ціною і жодний з покупців не запропонував вищої ціни. Відтак, в порушення вимог законодавства за результатами аукціону власником даного майна стала приватна фірма.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.