Прокуратура Київщини вимагає усунути порушення в діяльності кримінально-виконавчої інспекції області

prokuratura new

 
Органами прокуратури Київської області на виконання доручення Генеральної прокуратури України проведено перевірки за фактами перетину державного кордону України засудженими під час перебування на обліку в органах кримінально-виконавчої інспекції області.


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Київської області.

За їх результатами виявлені численні порушення вимог кримінально-виконавчого законодавства, які полягали у виїзді засудженими за межі держави без дозволу інспекції, а її посадові особи не забезпечили контролю за додержанням такими засудженими умов відбування покарання.

З огляду на викладене, місцевими прокурорами до органів кримінально-виконавчої інспекції області внесено 11 вказівок про усунення зазначених порушень. Прокуратурою області таку вказівку внесено до обласного управління пенітенціарної служби. На даний час документи прокурорського реагування перебувають на розгляді.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.