​Третьякова озвучує наративи кремля

Мадам Третьякова знову проявила своє справдішнє обличчя феодалки, що сповідує принципи транснаціональних корпорацій. Інакше позицію любительки євгеніки, котра давно мусила б покласти мандат, розцінювати не доводиться.


Увесь Європейський союз за дотримання прав людини. А от мадам Третьякова за їхнє знищення, як і за поділ на другосортних дітей (тут про свого сина вона – мовчить, бо…), але нині вона реально шкодить країні, як і більшість позеленівших членів партії регіонів, що назвались «Слугами народу». Цього разу Третьякова, що є головою Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, ще раз довела не лише своє антисоціальне сприйняття соціальної політики, а ще й озвучила те, що лягає в пропаганду росії, і, зокрема, порівняла директиви ЄС із зовнішнім управлінням.

Про це на своїй сторінці у ФБ написав Андрій Павловський:

Сумнозвісна Третьякова виступила проти євроінтеграції та порівняла директиви ЄС із зовнішнім управлінням!

На це звернули увагу іноземні ЗМІ. Зокрема, видання «Opendemocracy« цитує слова голови парламентського Комітету з питань соціальної політики Галини Третьякової, яка порівняла директиви ЄС із зовнішнім управлінням.

«Директиви ЄС не диктують, яким чином будь-яка країна має організовувати свою систему соціального страхування... Мені здається, ми не повинні допускати зовнішнього управління в нашій країні», - сказала вона з парламентської трибуни, коментуючи жорстку незгоду профспілок та опозиції щодо законопроекту №3663, їх апеляцію до європейського законодавства та міжнародних норм.

Журналісти видання пишуть, що реформи трудових відносин і соціальної сфери у воюючій Україні стають все більш радикальними. І вже через деякий час може виявитися, що частину бюджету соціального страхування передадуть від державного фонду до приватних страхових компаній. Ідею залучення до соціального страхування приватних фондів Третьякова озвучила ще в січні 2020 року. Обговорюючи на одній із зустрічей необхідні реформи соцстрахування, вона сказала, що «декомунізація системи соціального страхування виведе Фонд на міжнародні стандарти фінансової звітності та дасть змогу перейти до приватного страхування». За словами Третьякової, «залучення приватних страховиків може пройти на конкурентних умовах».

У липні 2022 року Третьякова нагадала про ці плани на засіданні очолюваного нею парламентського комітету: «Роботодавець може закуповувати своє страхове покриття, свою відповідальність перед працівником чи у держави, чи у приватному секторі. Але приватний сектор дасть чесну ціну такого страхування».

Проти законопроекту 3663 довгий час виступало і профільне Міністерство соцполітики на чолі з Мариною Лазебною. Ситуація різко змінилася у липні, коли вона подала у відставку з посади міністра. В експертному середовищі впевнені, що це сталося через тиск на міністерство. Нова міністерка Оксана Жолнович, навпаки, почала різко лобіювати та підтримувати ініціативи Третьякової.

Міжнародні організації, профспілки і низка українських політиків стурбовані тим, що ухвалення законів, які обмежують трудові, соціальні та профспілкові права, може накласти негативний відбиток на імідж України та загальмувати її вступ в ЄС.

Тепер останнє слово за президентом Зеленським. Спільний представницький орган репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок звернувся до Президента - скористатися своїм правом вето і тим самим врятувати від знищення систему соціального страхування в Україні...»

Фото opendemocracy.net



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан поділився думкою, як Дональд Трамп може повпливати на кінець війни в Україні

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.