Главный «пострадавший» от «Дорожного контроля» не явился в суд

sud dk

 

29 августа 2013 года состоялось первое заседание в Святошинском районном суде г. Киева по обвинению журналистов «Дорожного контроля» А. Дзиндзи и Е. Еременко в совершении уголовного преступления, сообщают «Конфликты и законы» со ссылкой на «Дорожный контроль».


Милиция и прокуратура обвиняет журналистов «ДК» в том, что они якобы напали на работников штрафплощадки ГАИ по адресу ул.Зодчих, 1. На самом же деле, во время съемки сюжета, охрана стоянки вызвала «братков», которые избили журналистов «ДК» на глазах у милиции.

Одним из «пострадавших» в данном деле указан Булейко Р.В. - директор ООО «ОЛЛИН-ПЛЮС» - подставной фирмы, на которую оформлены почти все штрафплощадки ГАИ в Киеве. Однако, по непонятным причинам, гражданин Булейко Р.В. в судебное заседание, назначенное на 29.08.2013 года, не явился. По причине неявки «потерпевшего» суд отложил проведение предварительного заседания на 6-е сентября 2013 года.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.