Конституционный суд запретил Кабмину сокращать расходы на суды

ksu rishennya

 

Конституционный суд Украины сегодня принял решение о запрете правительству своими постановлениями сокращать расходы на суды, теперь такое право имеет исключительно Верховная Рада Украины. Соответствующее решение опубликовано пресс-службой Конституционного суда Украины.


«Признать таким, которое не отвечает Конституции Украины положение пункта 11 Заключительных положений ЗУ «О государственном бюджете Украины на 2016 год» от 25 декабря 2015 года №928-VIII в той части, которая предусматривает, что нормы и положения Закона Украины «О судоустройстве и статусе судей» применяются в порядке и размерах, установленных Кабинетом Министров Украины исходя из имеющихся финансовых ресурсов государственного и местного бюджетов и бюджета Фонда социального страхования Украины», - сообщается в резолютивной части решения.

Конституционный суд исходил в своем решении из того, что полномочия Кабмина создавали коллизию, то есть нарушали принцип перераспределения власти.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 23 січня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.