​У столиці молодику призначили покарання за крадіжку із супермаркету

У червні 2018 року правоохоронці Дніпровського управління поліції затримали зловмисника за крадіжку. Подія трапилася на проспекті Павла Тичини: чоловік виніс із магазину алкогольні напої, але його помітили охоронці, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.


На місце події виїхала слідчо-оперативна група. Переглянувши камери відеоспостереження, поліцейські помітили, що правопорушник двічі заходив до магазину, де кожного разу брав із собою напої і ховав у внутрішню кишеню куртки.

Крім того, пізніше з’ясувалося, молодик – уродженець Запорізької області, у квітні цього року був засуджений за аналогічний злочин у Харкові, але був звільнений від відбування покарання з випробувальним терміном.

Дніпровський районний суд ухвалив рішення за ч. 2 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України та на підставі статті 71 (Призначення покарання за сукупністю вироків) Кримінального кодексу України частково приєднали невідбуту частину покарання та остаточно призначити йому покарання ­- два роки і два місяці позбавлення волі.

Фото прес-служби Нацполіції Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

За прошедшие сутки на линии фронта произошло 68 боевых столкновений, враг нанес 2 ракетных и 64 авиационных удара, 75 раз обстрелял из РСЗО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.