​Позов Олександра Тупицького до УДО: засідання 26 травня

27 квітня Окружний адміністративний суд міста Києва розпочав розгляд справи по суті щодо недопуску Олександра Тупицького до будівлі та на територію Конституційного Суду України. Під час засідання суд заслухав пояснення представників позивача – Олександра Тупицького, відповідача – Управління державної охорони та третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору – Державного бюро розслідування. Наразі ОАСК оголосив перерву у судовому засіданні до 26 травня, повідомляє прес-служба суду.


Зазначимо, позивач – просить суд визнати протиправними дії УДО щодо недопуску його до виконання ним повноважень Голови Конституційного Суду України. Також він просить суд зобов’язати УДО та осіб, які перебувають на службі в Управлінні, утриматись від дій вчинення будь-яких перешкод у допуску позивача – Олександра Тупицького до робочого кабінету у будівлі Конституційного Суду, самої будівлі КСУ, а також земельної ділянки, на якій розташована будівля Конституційного Суду України.

Фото oask.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні прокоментував ситуацію під Курськом, та не тільки

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.