Європейський суд відкрив провадження по скарзі Юлії Тимошенко

espch vprovadgennya

 
Європейський суд з прав людини відкрив провадження за скаргою Юлії Тимошенко на порушення її права на справедливий суд. Про це на брифінгу у Харкові повідомив захисник екс-прем‘єр-міністра Сергій Власенко, повідомляє byut.com.ua.


"15 жовтня Європейський суд з прав людини відкрив провадження за ст. 6 та ст. 18. Це базова велика скарга. Насправді вона містить посилання на порушення низки статей Конвенції з прав людини, але базова стаття - це шоста стаття - право на справедливий суд - в комбінації із ст. 18. Провадження вже відкрито", - підкреслив захисник.

Відповідаючи на запитання журналістів, Власенко пояснив, що скарга може слухатися не у відкритому режимі, а в режимі письмового провадження, оскільки з юридичної точки зору справа є дуже простою.

"Очевидним і незаперечним є порушення Європейської конвенції в справі Юлії Тимошенко", - сказав Власенко. Він уточнив, що використання ст. 18 є фактично розглядом питання про політично мотивований суд над Тимошенко.

«Якщо перевести з юридичної мови на людську - це означає політичні мотиви переслідування»,- зазначив захисник.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.