Совет Европы: Украина должна выполнить решение Стасбургского суда по делу Тимошенко

yangland

 

Генеральный секретарь Совета Европы Торбьерн Ягланд считает, что после того, как Европейский суд по правам человека примет решение по жалобе Юлии Тимошенко на приговор по газовому делу, Украина должна взять это решение к сведению и выполнить его.


Об этом говорится в заявлении Ягланда, распространенном пресс-службой Совета Европы во время его визита в Киев, сообщают «Конфликты и законы» со ссылкой на Радио Свобода.

Генсек также отметил важность реформирования в Украине системы правосудия, а именно - прокуратуры и судов. Торбьерн Ягланд также напомнил о рекомендациях Совета Европы провести конституционную реформу и реформу избирательного законодательства.



Коментарі

  -2 #1 перец 4 дек. 2013 г., 19:34:20
захід! чому ви так нагло влазите у внутрішні справи України!?
  +1 #2 Светлана Ревякина 4 дек. 2013 г., 19:36:14
Совет Европы: Украина должна выполнить решение Стасбургского суда по делу Тимошенко
  +3 #3 Пришта 4 дек. 2013 г., 19:39:26
Немедленно сделать всё возможное и невозможное для освобождения Юлии!!! Это одна из главных задач украинского общества и оппозиции. Бандитам ОПГдонбас не дать вдохнуть даже по этому вопросу.

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.