​Копійчаний дрон «переміг» найсучаснішого британського авіаносця

Користувач безпілотника у Шотландії зумів без проблем посадити дрона на палубу найновітнішого британського авіаносця HMS Queen Elizabeth, вартість якого перевищує 3 мільярди фунтів. Про це повідомляє «Голос Америки» з посиланням на видання The Telegraph.

Власник безпілотника вартістю у 300 фунтів розповів ЗМІ, що безпілотник вдалося провести до авіаносця - під час його перебування у нібито безпечному порту Інверґордон - без перешкод, хоча під час польоту на нього звернули увагу поліцейські, які перебували на човнах поблизу корабля. Під час приземлення на палубі не було жодної людини.

Керманич дрона розповів, що був настільки приголомшений легкістю доступу, що намагався повідомити про подію охорону корабля, але поліцейські, до яких він звернувся, відповіли, що екіпаж авіаносця відсутній, бо перебуває на вечері на суходолі.

Видання The Telegraph навело слова колишнього високопосадовця уряду Великої Британії, який відзначив, що використання дронів стає тактикою терористів угрупування ІДІЛ. Інцидентом зрештою зацікавились в уряді Великої Британії. Проводиться розслідування.

Фото Reuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.