Микола Томенко: Якщо брати за основу недовіру громадян, то перші дострокові вибори - президентські

«Якщо брати за основу недовіру громадян, то перші дострокові вибори - президентські», - так Заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко прокоментував пропозицію про чергове повернення до ідеї про дострокові парламентські вибори Секретаря РНБО Раїси Богатирьової.

М.Томенко порадив «представникам команди Віктора Ющенка не апелювати до такого аргументу як довіра громадян». Він зазначив, що «на сьогоднішній день, на жаль, рівень довіри до всіх структур влади надзвичайно низький». «Низька довіра і до Верховної Ради як до інституту влади, натомість, багато політиків, які працюють у парламенті, мають доволі високий ступінь популярності. Сумніша історія з популярністю Президента. Останні дослідження, зокрема у Києві, свідчать, що Президенту України не довіряє близько  80 % громадян», - підкреслив М.Томенко.

За словами Заступника Голови Верховної Ради, якщо взяти за основу логіку, що її висловила Секретар Ради національної безпеки і оборони України, то спочатку в Україні треба проводити дострокові президентські, а вже потім дострокові парламентські вибори. «Враховуючи те, що в Україні вже розпочалась реальна президентська кампанія, очевидно, що країна не може дозволити собі спеціальні парламентські вибори для того щоб Віктор Ющенко і його колеги підстрахувалися мандатами народного депутата», - наголосив він.

За повідомленням прес-служби ВР України

Наступна стаття »



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан поділився думкою, як Дональд Трамп може повпливати на кінець війни в Україні

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.